Tel & Faks: +90 452 777 50 77  info@poyrazmuhendislik.net
free website maker

HAKKIMIZDA

Poyraz Mühendislik

Poyraz Enerji Proje MÜHENDİSLİK Makine Nakiye San. Ve Tic. Limited şirketi olarak öncelik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümesini sürdürmektir.

Biz POYRAZ MÜHENDİSLİK şirketi çalışanları olarak kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, tüm varlıkları etkin kullanmak yoluyla müşteri güvenini ve saygısını kazanmak ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alan bir kuruluşuz.

Bünyemizde bulunan Yedek Parça Bayiliklerimiz Sanayi sektöründeki Kestirimci Bakım felsefesine inanan ve ürünün her aşamasında teknik destek hizmet garantisi veren yurt içinde ve yurt dışında kendisini kanıtlamış firmalardır.
Ayrıca Şirketimiz Isıtma Sistemlerinde çevreye ve doğaya saygılı yakıt ve yakıt tüketen Isıtma sistemlerin satışı yaparak gelecek nesillere daha temiz dünya bırakmada katkıda bulunulacaktır.

Saygılarımla

Özgür S. POYRAZ
Genel Müdür
Makine Mühendisi

 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak, sadece satış odaklı bir kuruluş olmanın ötesinde, uzun vadeli bir “Çözüm Ortağı” olabilmektir.

 

Vizyonumuz

Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek,rekabet gücümüzü artırmak,en üst seviyede refah düzeyine yükseltmektir.Yasalara ve etik kurallara uygun davranan katılımcı ve aktif bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri odaklı ve memnuniyeti ön plana çıkaran, araştırma ve gelişmelere günün koşullarında en üst seviyelerde takip etmektir. Devlete topluma ve çevreye karşı duyarlılığımızı en iyi şekilde yerine getirmektir. Değişen dünya ile paralel olarak daima ileriye dönük, hedefleri belirleyen ve büyülten bir firma olmaktır.

 

Projelerimiz

1-) Bölgesel Tarım(Fındık kapsulü,Pirinç çeltiği ve çay artığı ) ve Orman artıklarından katı yakıt (Pelet yakıtı ) elde edilmesi,
2-) Bölgesel Tarım(Fındık kapsulü,Pirinç çeltiği ve çay artığı ) ve Orman artıklarından elektrik üretim santrali kurulumu,
3-) Güneş enerjisinden elektrik üretilmesi,
4-) Topraktan Isıtma ve Soğutma sistemlerinin kurulumu.

Adres

Karacaömer Mah. Poyraz Sk. B Blok No: 48/BA Altınordu/ORDU

İletişim

Email: info@poyrazmuhendislik.net
Tel & Faks: +90 452 777 50 77

© Copyright 2021 Poyraz Mühendislik - Tüm Hakları Saklıdır